Box foto 1
OFERTA SPECJALNA
Box foto 3
Salon kosmetyczny La Rose

Ośrodek na konferencje, szkolenia, spotkania firmowe - Wielkopolska

Każdy z Państwa, kto chociaż raz podejmował się organizacji konferencji wie jak ogromne znaczenie ma wybór odpowiedniej lokalizacji. Ośrodek na spotkania firmowe powinien cechować się odpowiednim poziomem obsługi, przestronnymi salami, nowoczesnym wyposażeniem umożliwiającym przeprowadzanie prezentacji lub szkoleń oraz nagłośnieniem. Taki właśnie jest nasz ośrodek konferencyjny w Wielkopolskim Wągrowcu. Aż cztery nowoczesne, eleganckie sale z kompleksowym wyposażeniem, które dostosowane są do grup o różnej liczebności - właśnie to oferuje nasz ośrodek szkoleniowy.

Sala Zielona

 • Sala Zielona jest największą salą w Ośrodku Wielspin i może pomieścić maksymalnie 300 osób.
 • Stałe wyposażenie sali to klimatyzacja, ekran, nagłośnienie i częściowe zaciemnienie.
 • Istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia sali w zestaw video, projektor multimedialny oraz flipchart
Ustawienie sali: Teatr Klasa Podkowa Bankiet Prostokąt
 
Ilość osób: 300 os. 200 os. 180 os. 120 os. 140 os.

Sala Niebieska

 • Sala Niebieska może pomieścić maksymalnie 100 osób.
 • Stałe wyposażenie sali to klimatyzacja, nagłośnienie i częściowe zaciemnienie.
 • Istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia sali w zestaw video, projektor multimedialny, ekran i flipchart.
Ustawienie sali: Teatr Klasa Podkowa Bankiet Prostokąt
 
Ilość osób: 100 os. 60 os. 40 os. 40 os. 50 os.

Sala Bordowa

 • Sala Bordowa to komfortowa i nowoczesna sala konferencyjna przeznaczona dla grup 40-osobowych.
 • Stałe wyposażenie sali to klimatyzacja, stacjonarny rzutnik multimedialny z nagłośnieniem, niezależne nagłośnienie, ekran umożliwiający projekcję przy świetle dziennym, komputer i odtwarzacz DVD, częściowe zaciemnienie.
 • Istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia sali w zestaw video i flipchart.
Ustawienie sali: Teatr Klasa Podkowa Bankiet Prostokąt
 
Ilość osób: 40 os. 30 os. 30 os. 30 os. 35 os.

Sala Cytrynowa

 • Sala Cytrynowa może pomieścić maksymalnie 30 osób. Doskonale nadaje się na małe spotkania biznesowe i szkolenia. Ponieważ znajduje się blisko części gastronomicznej często jest wykorzystywana na organizację małych imprez rodzinnych.
 • Stałe wyposażenie Sali to klimatyzacja i częściowe zaciemnienie.
 • Istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia w projektor multimedialny, ekran, flipchart oraz nagłośnienie.

 

Ustawienie sali: Teatr Klasa Podkowa Bankiet Prostokąt
 
Ilość osób: 30 os. 20 os. - 20 os. -

Klienci niejednokrotnie przekonali się, że gwarantujemy wszystko to, co potrzebne jest do profesjonalnej organizacji spotkań biznesowych lub szkoleń. WIELSPIN - ośrodek na konferencje firmowe położony jest w Wągrowcu nad jeziorem Durowskim. Bliskość lasu sprawia, że jest to miejsce ciche i spokojne. Tworzące idealną atmosferę sprzyjającą pracy i kontaktom biznesowym. Ośrodek nasz znany jest z najwyższej jakości obsługi. Potrzeby naszych gości są naszym priorytetem dlatego też wychodzimy im na przeciw oferując skuteczne rozwiązania dla biznesu Klienci także spoza Wielkopolski wiedzą, że obojętnie od rodzaju urządzanego spotkania oraz liczebności grup nasz ośrodek zawsze zapewni swoim gościom wszystko co niezbędne.

Poza wygodnymi miejscami do przeprowadzania spotkań, konferencji i szkoleń nasi biznesowi goście mają możliwość skorzystania z komfortowych i doskonale urządzonych pokoi oraz znakomicie wyposażonego zaplecza rekreacyjnego. Rozumiemy bowiem, że po dniu ciężkiej pracy relaks jest potrzebny każdemu z nas. Posiłki jakie oferujemy naszym gościom również umilą Państwu dzień pracy. Nasi doskonale wykształceni i doświadczeni kucharze potrafią spełnić nawet najbardziej wymagające potrzeby. Szerokie menu pozwala na ustalenie odpowiedniego posiłku dla grup szkoleniowych lub uczestników konferencji. Jak więc Państwo widzą, jako ośrodek konferencyjny jesteśmy doskonale przygotowani. Kompleksowa obsługa sprawia, że przeprowadzane u nas spotkania i szkolenia zawsze się udają.